Uygun prefabrik evler

Uygun prefabrik evler ürün duvar birleşiminde t ve u tip galvaniz saclar yardımıyla birbirine bağlanır. Makas hesap kriterlerine göre Arkitek programında çizilip Roolform makinasında galvaniz sacdan özel çekilmiş C ve U’lardan oluşur. İsteğe ve bütçeye en münasip değişik imalat tarzlarımız ve planlarımız bulunuyor. Farklı yüzey alternatifleri ile birlikte zarif ve değişik dış cephe çözümleri oluşturulabilmektedir. Çatısı ayrı ve kullanışı biçimde hazırlanan dubleks yapılar bugünümüzde her kat için değişik biçimde ve görsel de de hazırlanmaktadır. Kullanışlılığı ve konforu ön plana çıkaran iç mekân planlamalarının yanı sıra çağdaş ve şıklığı ile birlikte itina çeken dış cephe tasarımları da şahane bir manzara sergiliyor. Müşteri beklentilerinin de yeni tasarımlara yansıtıldığı hazır evlerde ferah kullanımda huzur veren mekanlar özenle hazırlandı. Uygun prefabrik evler bireye spesifik tasarımlar yaptırmak ve uygulamak imkân dahilindedir. İstediğiniz hafif çelik yapılarda size spesifik tasarımlar yapalım. Sorularınız için ilan sahibi ile birlikte iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik ev sahibi olmak isterseniz öncelikle Şirketimizden aklınızdaki teknik sorular için veyahut fiyat bilgi kapasitesi için danıştıktan sonra karar vermenizi isteriz. Prefabrik ev fiyatlarında mühim kalemlerden bir tanesidir.

Kullanılan malzeme kalitesi şirketler arasında farklılık göstermektedir ve fiyatlarda etkilidir. Uygun prefabrik evler firmamız üstüne aldığı yükümlülükleri harika ve vaktinde yerine oluşturmaktadır. Vidalı sisteme sahip metal çatı üstüne yine metal aşıklar konularak çatı örtüsü vidalanarak kaplanmaktadır. Müşterimizin talebi üstüne odanın içinde tasarladığımız giyinme kısmı ve gardrobun devamı niteliğinde olacak bir tv ünitesi ve onun dönüşerek meydaan getirdiği bir makyaj masası tasarlayarak ürettik. Yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri öneme alınarak üretim uygulanmaktadır. Özel temenni tarafında 280 cm ve 300 cm olarak üretim yapılabiliyor. Tasarımlar üzerinde üretim evveli hemen farklılıklar ya da ilaveler yapabilir. Denetimli üretimle bütün profil kesitlerinde eleman özellikleri aynıdır. Uygun prefabrik evler fabrika üretimi adımında tesisat delikleri açılabildiği için delme ve kırma yoktur. Nem bariyeri uygulamaları vs detayların tamamı şantiye ortamında tamamlanır. Birkaç parça dışında eşyaların tamamı evin boyutlarına hususi olarak yaptırıldı. Müşteri temsilcilerimiz açıkladığınız telefon numarası üzerinden sizi arayacaktır. Deprem ve iklim koşulları öneme alınarak üretilirler. İçeride yer alan ısı dışarıya geçmeden ve dışarıda yer alan ısılarda içeriye engel olmaksızın ortamdaki dengeyi biraz daha kurulabilir. Döşeme düzlemlerinde yer alan OSB panel kaplamaları kat rijitleştiricisi olarak görev alır.

Panel kalınlıkları 80 30mm arasında değişkenlik gösteriyor. Uygun prefabrik evler prefabrik ev modelleri arasından hangisinin size daha en münasip olduğunu kavrayabilmek için sizin neye gereksiniminiz dolgunu bilmeniz gerekmektedir. Prefabrik evinizin meşru bir zarar verme girişimine sebep olmayan bir bölümde kurulduğundan emin olun. Prefabrik Villa inşasının her ayrıntıyı dilediğiniz vb olur. Prefabrik yapılar istenilen kat sayısına göre tasarlanabilir. Prefabrik konut ürünlerde bazı zamanlar kampanyalar olabiliyor. Prefabrik konutların her iklim koşulunda sağlanabilir. Uygun prefabrik evler prefabrik işlerinde izin alabilmek daha basit olabiliyor. Prefabrik evlerin cephe kaplamaları markalı BETOPAN (doğal çimentolu yonga levha) lar ile birlikte uygulanmaktadır. Prefabrike binalarda kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir