Prefabrik hazır evler

Prefabrik hazır evler yeni yapılacak olan prefabrik ev için alt yapının önceki prefabrik evin niteliklerinde hazır bir hale gelmesi gerekir. Profesyonel tasarımlar içeren prefabrik evler son zamanlarda ilgi odağı olmuştur. Belediyelere veyahut hususi idareye bağlı olan yerlerde prefabrik evler için harç yatırılır. Kesinlikle yasal izinler alınmadan prefabrik ev yapılmaz. Bunca avantajı olan prefabrikler artık yurdumuzda de yaygın olarak üretilmeye başlandı. Prefabrik ofis ve prefabrik şantiye binaları da firmamızın üretimleri arasında yer almaktadır. Kısa sürede son derece iyi mimari tasarıma sahip prefabrik ev yapan firmamaız müşterilerinden gelen taleplerini geri çevirmemektedir. Prefabrik hazır evler sonraki süreçte oluşturulacak prefabrik yapının mimamri tasarımı Ankara Prefabrik olarak hazırlıyoruz. Bir prefabrik yapı yapılmadan evvel bütün maliyetlerini görebiliyorsunuz. Sayısız dış görünüş seçeneği ile birlikte istenilen çeşitlerde prefabrik yapılar yapabilir. Evler dışında çiftlik villa fabrika büro prefabrikler üretilir. Standart dubleks konut planlarımız dışında müşteri gereksinimleri ve arzuları tarafında hususi çalışmaların yapılması da imkân dahilindedir. Prefabrik evlerin gelişmesi ve hızlı şekilde kurulumunun yapılması günümüzde betonarme evleri aratmamaktadır.

İsteğiniz halinde Türkiye Geneli Anahtar teslim çözümlerimiz yer almaktadır. Prefabrik hazır evler betonarma bir binanın proje aşamasından uygulama adımına en az 6 ay maximum 48 ay vs sürelerde bitmesi ve anahtar teslim olduğu bilinmektedir. Prefabrik evler için tercih ettiğimiz malzemeler dünya standartlarına ideal olarak imal edilmektedir. Özellikle şirketler ruhsat alim sürecini müşteriye bırakırlar. Mimar ve mühendisler kontrolünde müşteri beklentileri öneme alınarak hayat alanları sizler için hazırlanıyor. Hazırlanan tip projelerle ihtiyacınıza cevap verebilebildiği vb müşteri için hususi tasarlanmış projelerde üretilebilmektedir. Prefabrik hazır evler bina dış ve iç cephelerinde A1 katagorisi yanmaz fibercement yahut boyalı galvaniz sac programı gerçekleştirilebilir. Prefabrik bina taşıyıcı sistemi ve dış tabiat ile birlikte irtibatlı tüm metal aksamı galvaniz yapılarak paslanması geciktirilir. Prefabrik bina taşıyıcı sistemi ve dış doğa ile birlikte birlikte irtibatlı bütün metal aksamı galvaniz yapılarak paslanması geciktirilir. Yıpranma payı düşük olduğundan bakım ve yenileme masrafları düşüktür. Sistem elemanları diğer yapı tekniklerinde olduğu vs çalışan ve şekil değiştiren malzemelerden oluşmadığı için doğru biçimde yalıtıldığında yapısal farklılık göstermez. Çelik evler de duvar kalınlıkları 25 cm dek çıkmaktadır.

Prefabrik hazır evler yapıların duvar kalınlıkları bölgeye göre kalınlık incelikleri değişiyor. Yapı ruhsatı ilk lüzumlu izin olarak kendini gösterir. Yasal izinleri alınmayan yapılar kaçak yapılar olarak bilinmektedir. Şantiyede panellerin birleştirilmesi ve sonrasında gelen diğer uygulamalar gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir