Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik evler; pratik kurulumu, uygun fiyatı ve dayanıklı yapısı nedeniyle giderek daha çok tercih ediliyor. Özellikle her türlü alana ve büyüklüğe göre üretilebilmesi, prefabrik ev modellerinin kullanım alanını da genişletiyor. Günümüzde ev, yazlık, hobi ve dağ evi olarak oldukça popüler olan prefabrik ev modelleri, artık ofis, iş yeri hatta pansiyon olarak bile sıkça karşımıza çıkıyor. Hızlı montajı ve boyutları nedeniyle prefabrik ev modelleri arasında meşhur olan tek katlı prefabrik ev modelleri ile birlikte dubleks prefabrik ev modelleri, ahşap ve çelik prefabrik ev modelleri de farklı ev almak isteyenlere birçok farklı seçenek sunuyor.

van prefabrik villa

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri ve fiyatları, evin büyüklüğüne, tercih edilen oda sayısına ve malzeme özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Tek katlı prefabrik ev modelleri ve fiyatları, özellikle hobi evi, dağ evi veya ofis olarak prefabrik yapı tercih edenler için ideal bir seçenek oluyor. Prefabrik ev modelleri arasında en hızlı montaja sahip olan tek katlı prefabrik evler, ortalama 6 iş günü içerisinde tamamen montajı yapılır ve hızlıca müşteriye teslim edilir. Tek katlı prefabrik ev modelleri genellikle 2+1 odalı olarak üretilse de isteğe bağlı farklı oda sayısı ve büyüklükte de üretim yapılmaktadır. Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları için Tıklayınız.

van prefabrik villa

Dubleks Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri içinde daha lüks bir görünüme sahip olan dubleks prefabrik evler, özellikle yazlık bölgelerin olmazsa olmazlarından… Geniş bir alan ve yüksek dayanıklılık sağlayan dubleks prefabrik ev modelleri özellikle kalabalık ailelerin keyifle tatil yapabilmesi ve yaşayabilmesi için ideal! Prefabrik ev modelleri ve fiyatları arasında tek katlı evlere göre biraz daha pahalı olsa da dubleks prefabrik evler sizin ve ailenizin uzun zaman güvenle kullanabileceği bir yaşam alanı sunuyor. Dubleks Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları için Tıklayınız.

van prefabrik villa

Çelik veya Ahşap Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri arasında ahşap ve çelik prefabrik evler de yer alır. Ahşap prefabrik evlerin de montajı çelik dışındaki diğer prefabrik ev modelleri gibi hızlıdır ve fiyatları uygundur. Özellikle yazlık bölgelerde etnik ve doğal bir hava yaratmak için kullanılan ahşap prefabrik evler, dağ evi ve yazlık olarak da tercih edilebiliyor.

Çelik prefabrik ev modelleri, son teknoloji makinelerle soğuk çeliğin şekillendirilmesiyle yapılır. Dış ve iç yalıtım süreci daha uzun sürdüğü için çelik evler, diğer prefabrik ev modellerine göre biraz daha uzun sürede (yaklaşık 20-25 gün) monte ediliyor. Çelik Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları için Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir