ANALİZ ve EXPERTİZ

Prefabrik villanızın yapılacağı alan uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelenir. Bu incelemenin amacı hava şartları, cephe, özellikler ve yer şekillerinin etkileri ölçümlenir ve bu ölçümlenme sonucu en doğru ve en uzun süre sorunsuz yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlamaktır. Doğru analizlerin yapılması çok önemlidir. Önemli olan şeylerden biri de AR-GE ekibimiz doğa ve yer şekillerine dikkatlice uymak ve çözüm sağlamaktır. AR-GE ekibimiz gerekli çalışmaları yapar ve sizlerin son olarak üzerinde istediğiniz değişiklikler olup olmadığını öğrenmek için toplantı yapılır ve proje onaylanır. Projede tüm istekleriniz yer alır.

PROJELENDİRME ve ÜRETİM

Prefabrik villanızın projesi isteğinize %100 uyumlu bir şekilde üretilmeye başlar. Önce projede en doğru şekilde birleştime ve baülantılar yapılır ve bu bağlantılar prefabrik villanızı ayakta tutan kolonlardır. Bu kolonlar önem arz etmektedir nedeni ise dediğimiz gibi ayakta tutan direklerdir. Analizler sonucu ve istekler göz önünde bulundurularak projemiz tamamlanır. Üretim aşamasına geçilince istediğiniz tüm özellikler tek tek yapılmaya başlanır. Kalite ve doğru iş gücü burada çok önemlidir bu yüzden kaliteli ürünler kullanırız ve kaliteli ürünlerin sağlamlığına inanırız.

KURULUM ve ANAHTAR TESLİM

Prefabrik villanızın projesi ve üretimi bittikten sonra hızlı bir şekilde nakliyesi sağlanır ve nakliyesi ücretsizdir. Nakliye ciddi ve incelikle yapılır ve taşıma sırasında sorunsuz olmasından emin oluruz. Emin olduktan sonra prefabrik villa kurulum alanına getirilir. Prefabrik villanız proje çizelgesine ne doğru şekilde kurulum yapılır ve en ince ayrıntısına kadar sizin istediğiniz şekilde %100 kurulum yapılır. Kurulum yapıldıktan sonra uzman ekibimiz tarafından proje uyumluluğu test edilir ve onaylanır. Sonra anahtarınız teslim edilir ve güle güle oturursunuz.